Google Pixel C
Про великому і жахливому Google і його засновника мультимільярдера Сергія Брін знають навіть сучасні новонароджені немовлята. Жахливий інформаційно-пошуковий монстр американська транснаціональна корпорація Google Inc, яка огорнула своїми щупальцями Gmail, Picasa, Hangouts, а останнім часом і надпопулярним YouTube, обійшла за капіталізацією навіть нафтові картелі і за версією авторитетної аналітичної компанії Brand Finance є найдорожчим брендом у світі. Крім того, Гугл розробив свою власну операційну систему Google Chrome OS, успішно конкурують з демоном Microsoft Windows і корпорацією американської мрії Apple її Mac OS. Враховуючи сучасну тенденцію відходу користувачів зі стаціонарних робочих станцій та їх переходом на мобільні телекомунікаційні гаджети, корпорацією була випущена власна операційна система Google Android, на якій зараз працюють абсолютна більшість комунікаторів. Було б нерозумно відмовитися від власного виробництва високотехнологічних смартфонів, але Брін і тут проявив обережність, організувавши ліцензійне виробництво комунікаторів на базі таких всесвітньо відомих брендів як Motorola, Samsung, HTC та LG, влаштувавши серед них своєрідний конкурс на щорічне право отримати замовлення на розробку преміального комунікатора під маркою Nexus з самою останньою версією Android на борту. Будь-просунутий користувач обов'язково згадає такі унікальні смартфони як Nexus One виробництва HTC Corporation, Galaxy Nexus від південнокорейського тигра Samsung Electronics, а також Nexus 4, Nexus 5 та Nexus 6 від LG Electronics. Випробувавши на відомих брендах технологію виробництва і просування преміальних гаджетів, корпорація минулого року відмовилася від OEM виробників і нарешті приступила до випуску мобільних девайсів під власним брендом Google Nexus.
Інноваційний планшет преміум класу Google Pixel C став першим планшетним комп'ютером корпорації, але його відразу ж охрестили «вбивцею Apple iPad», який раніше вважався абсолютним еталоном. Дійсно, приголомшливий дисплей Pixel C діагоналлю 10.2 дюйма, зібраний на новітній матриці за технологією LTPS з Quad HD роздільною здатністю 2560 х 1800 пікселів, має щільність пікселів 308 ppi, що залишає далеко позаду такі преміальні гаджети як Air iPad 2 та Microsoft Surface pro, але варто при цьому майже вдвічі дешевше! Буквально шокує і потужність сокета Гугл Піксел З, побудованого на базі процесора NVIDIA Tegra X1 і 4-х гігабайт надшвидкісний пам'яті LPDDR-4. Но, к сожалению, есть и слабое звено в этом казалось бы абсолютном совершенстве – это откровенно слабые боковые рамки из легкого алюминия, не способные защитить дисплей планшета Пиксел С от боковых ударов. Однако стоит лишь купить чехол для google pixel c в нашем замечательном интернет магазине, который организует быструю доставку товара в любую точку Украины, как вы навсегда забудете об этой досадной оплошности разработчиков.
Офисным работника и студентам идеально подойдет цветной пластиковый чехол для google pixel c, имеющийся у нас в широкой гамме из пяти цветов. Жесткий пластиковый чехол гугл пиксел с хорошо сбережет нежные грани и спинку планшета, кроме того он может быстро превращаться в удобную подставку.
Для максимальной защиты гаджета стоит сразу купить бампер для pixel c состоящий из двух компонентов – упругой рифленой резины и жесткого поликарбонатного каркаса. Двухкомпонентная pc+tpu накладка на пиксел с способна выдержать любые удары без вреда для планшета.
Самой изящной и практичной защитой для планшета станет роскошный кожаный чехол книжка google pixel c, в которой он сразу превращается в солидный деловой аксессуар.