Кошик
+38067-458-92-84
+380734339905
+380734339905
+380983755580

Case24 - чехлы и аксессуары для смартфонов и планшетов

Вітрина

Case24 - чехлы и аксессуары для смартфонов и планшетов

Інтернет магазин мобільних аксесуарів Case24 – магазин для вашого смартфона!

Ласкаво просимо на кращий інтернет магазин захисних аксесуарів Case24! На наших віртуальних полицях ви завжди знайдете самі якісні і надійні аксесуари для телефонів з найсучасніших матеріалів. У корпусах більшості комунікаторів і планшетів широко застосовуються всілякі пластики і полікарбонати, яким гостро бракує конструктивної жорсткості і стійкості до несприятливих зовнішніх впливів. Купивши новенький і вельми недешевий гаджет, щасливий господар вже через кілька днів з жахом помічає на ньому сліди необережної експлуатації – потертості, дрібні подряпини. У разі випадкового падіння девайса на його корпусі можуть з'явитися тріщини, сколи на кутах, а іноді може навіть розбитися екран, заміна якого часом варто чи не половину вартості всього мобільного пристрою. Важко собі уявити розпач і назавжди зіпсований настрій ще зовсім недавно зовсім щасливого і гордого своїм придбанням користувача.

Навіть самі дорогі гаджети, які мають металеві корпуси, теж схильні до важких травм, як і самий обережний чоловік. Справа в тому, що аерокосмічний алюміній, який, в цілях максимального полегшення ваги використовують у сучасних престижних апаратах, дуже м'який. Тому, при сильних бічних ударах на ньому з'являються глибокі вм'ятини, які можуть повністю зруйнувати загартоване скло екрану і його матрицю. Крім того, стильне кольорове покриття металевих поверхонь являє собою тонку анодовану плівку, яка сильно страждає при інтенсивній експлуатації і швидко втрачає свій помітний ошатний вигляд. Тому захисні чохли для телефонів є аксесуаром першої необхідності і рекомендуються до негайної купівлі відразу ж після покупки самого телефону.

Планшет, внаслідок значно більшого фізичного розміру і ваги, ще більш вразливий, ніж смартфон. Навіть при застосуванні найсучасніших пластиків в його корпусі, йому явно не завадить додаткова конструктивна жорсткість для перенесення в рюкзаках і сумках, а також надійний захист превеликий крихкому екрану. Тому чохол для планшета просто життєво необхідний. Не менше, ніж бронежилет працівникові правоохоронних органів або військовослужбовцеві в зоні проведення антитерористичної операції. Сучасні функціональні чохли до планшетів имеют возможность быстро трансформироваться в надежную подставку, чтобы вы могли комфортно наслаждаться длительным просмотром видеофильмов с экрана гаджета. Этим же полезным качеством обладает и замечательный флип чехол к смартфонам, который дополнительно снабжен еще и запатентованной безмагнитной застежкой, позволяющей быстро открывать и закрывать крышку одним легким взмахом кисти.

Интернет магазин аксессуаров Case24 (Украина, Одесса) поможет вам зачехлить вашего верного друга и помощника даже не выходя из дома. Вам больше не нужно бегать по магазинам, чтобы найти и купить чехол, который идеально подойдет к вашему мобильному устройству. Достаточно лишь зайти на наш сайт, чтобы увидеть огромный ассортимент самых качественных защитных аксессуаров и чехлы практически к любому гаджету. А наши опытные менеджеры по первому же звонку всегда помогут вам выбрать оптимальный вариант защиты, быстро оформят покупку и организуют доставку выбранного товара по всей территории Украины прямо до порога вашего дома. Оплатить заказ вы можете любым удобным для вас способом, так же, как и выбрать наиболее выгодного почтового оператора. Пожалуйста, звоните нам по номеру +38 093 667-71-11 і ввічливий турботливий продавець індивідуально обговорит з вами умови доставки і оплати.

Наш інтернет магазин мобільних аксесуарів Україна зробить все, щоб покупка чохла для вашого гаджета стала приємною і радісною подією, не маємо абсолютно ніяких турбот!